wtorek, 6 marca 2012

Żarty żartami, trzeba spoważnieć

Dobre sobie. Spoważnieć to w moim przypadku chwilowe ogarnięcie się. Dosłownie. Nom. Ale wojna na zaczepki na fejsie z szanownym kolegom J. nadal trwa. Nie poddam się. Ooo, nie tak łatwo ze mną wygrać. Miałam napisać coś innego, ale napiszę co innego. Dziś napiszę o wspomnieniach. 

Każdy ma wiele wspomnień, dobrych i złych, pięknych i takich, o których lepiej nie pamiętać. Wszyscy chcielibyśmy pamiętać tylko to co jest najlepsze, najpiękniejsze i najbliższe nam. Ale tak się nie da. Ba! Czasami nawet lepiej pamiętamy te chwile, o których chcielibyśmy zapomnieć, a te które tak bardzo pragniemy pamiętać, czyli te najlepsze, często szybko blakną i powoli tracą swoją wyrazistość. Takie jest życie. Wsponienia jednak to bardzo piękna rzecz. Każdy lubi wracać do nich w różnych sytuacjach w swoim życiu. W zależności od tego w jakim stanie się znajdujemy, czy  w jesteśmy w euforii, czy też może napadła nas chwila refleksji, a może mamy ciężki czas w naszym życiu, przypominamy sobie odpowiednie wydarzenia. Nigdy nie możemy zaniedbywać wspomnień. Trzeba je w pewien sposób pielęgnować. Przynajmniej te na których nam zależy. Tak to właśnie jest z tymi wspomnieniami. 
Mam nadzieję ,że temat się spodobał? Jeśli nie, to proszę pisać o czym mam pisać. Jednak postaram się zawsze coś wymyśleć ciekawego. Okej. Będę kończyć. Polecam  Redlight King - Bullet In My Hand. Kolorowych koszmarów! Pa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy