piątek, 22 listopada 2013

Upadłe anioły

Witam! Mamy dzisiaj piąteczek, czas wyśmienity dla młodego człowieka. Skorzystałam ze sposobności na mały, babski wypad . Trochę się pośmiałam. Nawet trochę za bardzo, ale to szczegóły. W mojej szalonej klasie , jaką jest bio-chem trwają przygotowania do otrzęsin pierwszych klas, tzw. prusówki ( od patrona naszej szkoły Bolesława Prusa). Moja zacna osoba wcieliła się w scenarzystę ( napisałam kunsztowny scenariusz noweli Prusa), reżysera, scenografa, kostiumografa i aktorzynę, która będzie grać Hrabinę. Ależ ja szalona. Moja klasa ma zaśpiewać kiczowatą piosenkę "zespołu" Diadem - Samoloty loty loty xd Bogu dzięki nie muszę brać w tym udziału. Ogólnie jakoś tam żyję i mam się w miarę dobrze. Myślę, że taki wstęp z cyklu "co tam u waszej ulubionej (lub najgorszej, która kiedykolwiek istniała) blogerki?" czasami bywa przydatny. Warto czasami powiedzieć coś o sobie, żeby nawiązać tak jakby z wami czytelnikami nić porozumienia. Tak. To było na tyle z tego wstępu.
Ehu.. Dzisiaj tak trochę pofilozofuje , jak to często u mnie bywa. Otóż upadłe anioły. Pięknie brzmi , prawda? Ale czymże one są? Jak dla mnie są to anioły, których czystość, nieskazitelność i prawdziwe dobro zostało skalane przez cierń zła. To tak symbolicznie, a czy w prawdziwym, realnym życiu, można spotkać takie upadłe anioły? Wiecie co? Według mnie można. I to na każdym kroku. W życiu pojawia się wielu ludzi , którzy są dobrzy dla wszystkich i we wszystkim. Ale część z nich po prostu nie wytrzymuje i pewnego, sądnego dnia coś im odwala i niszczą całe swoje przykładne życie. To są upadłe anioły. Ludzie, którzy upadają , ponoszą klęskę na gruncie moralnym. To smutne, jednak bardzo prawdziwe. I tak właśnie wczoraj wpadły mi do głowy te dwa , piękne słowa: upadłe anioły. Myślę sobie, czemu nie napisać o tym posta? A nuż wyjdzie coś interesującego? Jak poszło? Oceńcie sami :)
Polecam Black Veil Brides- Fallen Angels


Bye!

5 komentarzy:

 1. też lubię babskie wypady :)
  zapraszam na konkurs: http://klaudmen.blogspot.com/2013/11/giveaway-with-sammydresscom.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie niesamowite zdjęcia !
  Na prawdę chodzisz na bio-chem ? Zawsze myślałam, że jesteś na humanistycznym haha xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Upadłe anioły są czymś pięknym, tajemniczym. Sama ich koncepcja jest wspaniała

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia na otrzęsinach, hihihi ;>
  Upadłe anioły są... cudowne. Bardzo fajnie to wszystko opisałaś, podoba mi się c: A zdjęcia to wybacz, ale skomentuje je tak: ajkrqwhrkqwh *_*
  Trzymaj się :3
  http://ungrateful-riddle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha, no to gratluacje za scenariusz :D
  a co do upadłych aniołów...mi sie wydaja bardzo tajemnicze D:

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy