niedziela, 17 lutego 2013

To już rok!

Hej. Jak obiecałam tak też zrobiłam. Możecie podziwiać nowy wygląd bloga. Jak się wam podoba? 

To już rok odkąd założyłam tego bloga i dodałam pierwszy post. Jestem z siebie dumnna, że aż tyle wytrwałam w jego prowadzeniu. Mimo wszystko, większość z was, pewnie zadaje sobie pytanie: skoro prowadzę tego bloga już od roku, to dlaczego mam stosunkowo mało obserwatorów? Już tłumaczę i objaśniam. Kiedy zakładałam bloga nie myślałam, że będę go pisać dla ludzi, a bardziej dla siebie. Dlatego przez prawie pół roku , jedynie co robiłam dla tego bloga to pisałam posty. Natomiast pod koniec wakacji zapragnęłam, by mój blog był czytany przez innych i by dawał mi pewną satysfakcję. Wtedy właśnie przypadł największy rozwój mojego bloga. Uzbierałam pierwszych obserwatorów, wyświetlenia bloga systematycznie rosły.  Takie prowadzenie bloga dawało mi dużo frajdy. Jednak zaczęła się szkoła. Pierwszy miesiąc był jeszcze jako taki, jeśli chodzi o bloga, ale dwa następne były katastrofą. Z powodu braku czasu praktycznie nie pisałam postów , a co dopiero nie zaglądałam na inne blogi. Wtedy też nastąpił taki zastój w rozwoju. Jednak wraz z nowym rokiem nadszedł  lepszy czas dla mojego bloga. Zaczęłam go znou rozwijać i jakoś mi to idzie. 
Jeśli chodzi o powód dla którrego założyłam bloga to okoliczności były takie, że zbliżaly się moje urodziny i chciałam spróbować swoich sił w blogowaniu. Może bardziej w pisaniu o tym, o czym myślę. Czasami moje wcześniejsze posty bywały lekko niezrozumiałe dla innych bo pisałam jakieś dzwine rzeczy, ale ja to lubiłam. Wtedy jeszcze nie prowadziłam bloga dla innych, on był tylko mój i pisałam co chciałam. Teraz też piszę co chcę, jednak piszę z myślą o tych, którzy będą czytać moje wysiłki. 
Ogólnie podsumowując to cieszę się z tego roku pisania. Dało mi ono wiele satysfakcji i bardzo polubiłam pisać bloga. Dziękuje wszystkim za komentarze, które motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. 
Bye!

10 komentarzy:

 1. Gratulacje. ^^
  fajnie tu, postaram się częściej wbijać ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje ,że tyle wytrwałaś! I mam nadzieję ,że wytrwasz i kolejny rok !; )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też długo pisałam tylko dla siebie, a potem jakoś tak wyszło, że coraz więcej ludzi zaczęło mnie odwiedzać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratuluję Ci - jesteś jedną z moich ulubionych blogerek , bo nigdzie indziej nie mogę przeczytać tak głębokich przemyśleń i poznać nowej muzyki ! Bardzo lubię Cię odwiedzać :)

  fajny jest ten nowy wygląd bloga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje ! Twój komentarz wiele dla mnie znaczy :D

   Usuń
 5. Świetny blog!
  Obserwuje ;) Będę tu zaglądać częściej ;)
  A u mnie już nn.
  http://funfashion98.blogspot.dk/

  OdpowiedzUsuń
 6. GRATULACJE. Mi do roku jeszcze trochę brakuję, ale nie dawno obchodziłam 100 postów. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny blog :):)
  zapraszam do mnie http://terybluft.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i życzę kolejnych lat na blogu!
  Pozdrawiam i zapraszam/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy