poniedziałek, 18 lutego 2013

Sweet Sixteen

Hej. Woo jak fajnie mam 16 lat ! xD Musiałam to napisać. Bo w końcu dziś są moje urodziny. Tak na początku chcę podziękować wszystkim za życzenia, które wiele dla mnie znaczą , a także moim dwóm przyjaciółkom Gabrysi i Oli za cudownie spędzony dzień i za świetne prezenty! Co do prezentów to pokażę je jutro bo dziś nie zdążyłam zrobić już zdjęcia. Ale jutro je pięknie sprezentuje. Te urodziny były naprawdę świetne i .... słodkie! Tak. Byłyśmy w kawiarni, gdzie zjadłyśmy po ciachu (każda inne, ale ciacho Gaby wymiata!) i bawiłyśmy się niesamowicie. Później ruszyłyśmy w miasto by upolować dla mnie prezenty. Przez dwie godziny chodziłyśmy od sklepu do sklepu, ale było warto się namęczyć bo oprócz pięknych zdobyczy naśmiałyśmy się sporo. Ogólnie dzionek udany, myślę, że te właśnie 16 urodziny zapamiętam wyjątkowo dobrze. 

Dobra, a teraz coś na temat urodzin jako urodzin ( niekoniecznie moich). Urodziny dla każdego mają inne znaczenie. Dla niektorych liczą się jedynie prezenty. Nieważne jakie będzię przyjęcie , czy w ogóle się odbędzie, kto przyjdzie ani jakie zostaną wspomnienia po tym wyjątkowym dniu, byle by dostać jak najwięcej prezentów. Inni chcą się bawić. Ale bawić naprawdę dobrze. Ktoś inny pragnie spędzić ten dzień miło w towarzystwie ważnych dla niego osób. I ten ostatni przykład reprezentuje ja. Dla mnie liczy się, by osoby z którymi spędzam "mój dzień" były dla mnie kimś ważnym , kimś kto mnie rozumie i umiemy się śmiać z niczego. Wtedy czas spędza się najlepiej nieważne gdzie i nieważne ile prezentów (może ich wcale nie być) - to moim zdaniem  najlepsze urodziny jakie człowiek może mieć. A wy jakie lubicie urodziny?
Jeszcze jedno w sprawie urodziny - nie każdy je lubi. Szczególnie dorośli traktują je drugorzędnie i się nimi nie przejmują. Po pierwsze nie chcą się starzeć xD a po drugie to nie ma takigo już dla nich znaczenia. Chociaż są zapewne wyjątki , zawsze są jakieś :D
Jeszcze raz dziękuje za cudowne urodziny! 
Polecam Papa Roach - Burn! 
Bye!


Ja chcę te balony! :3

9 komentarzy:

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy