sobota, 6 października 2012

Kiedy nudno, kiedy źle... idź na koncert sobie.

Hej. Dzisiaj dzionek nawet miło spedzony. Oprócz jednego incydentu, ale to nie ważne. Byłam sobie dziś z koleżanką na koncercie lokalnych zespołów. Grali tak sobie, ale za to zdobyłam koszulkę,torbę i płytę promującą moje miasto. To było najlepsze co mnie dziś spotkało. Potem opuściłyśmy imprezę i udałyśmy się na osiedle skąd rozeszłyśmy się do domów.

A teraz napiszę o sytuacji dobrze niektórym znanej. Otóż jakiś Ktoś siedzi sobie przy biurku i intensywnie buszuje po internecie nie myśląc o bożym świecie. Aż tu nagle, któryś z rodziców ( zazwyczaj tym rodzicem jest kochana mamusia) krzyczy do Ktosia: "Wyrzuć śmieci!" (taki przykład, może być cokolwiek innego z rodzaju prac domowych) . Ktoś zaczytany w jakąś stronę bądź zapatrzony w inne dobrodziejstwa i treści oferowane przez internet , mówi: "Zaraz!". Rodzic zadowolony myśli sobie: "Za 5 minut śmieci będą sobie się wylegiwać na śmietniku". Tymczasem mija 5 minut, a Ktoś dalej tkwi ze wzrokiem wlepionym w ekran monitora. Rodzic cmoka z niezadowoleniem i woła do Ktosia: " Długo jeszcze mam czekać, aż łaskawie wyniesiesz te śmieci?" A Ktoś pod nosem mruczy, bardziej do komputera, niż do własnego rodzica: "Już, już, zaraz pójdę". Jednak mija kolejne 5 minut, które zamienia się w 30 minut, a śmieci jak zalegały  w koszu, tak i sobie w nim spokojnie tkwią. Mocno podminowany rodzic wtarga do pokoju Ktosia i stawia worek z odpadami tuż koło biurka, drąc się ile sił w płucach: " WYRZUĆ TE ŚMIECI, ALBO CI TU ZGNIJĄ I BĘDĄ PIĘKNIE PACHNIEĆ KOŁO TWEGO NOSA!" Lekko wystraszony i wytrącony z równowagi Ktoś z ociąganiem odchodzi od komputera i bierze wór odpadków tym samym poddając się w walce z rodzicem.
Z tej historii wynika krótki morał, niektórym dobrze znany: " Jeśli człek powie "zaraz" to nie oczekuj od niego natychmiastowej reakcji" Takie przesłanie od nastolatków dla rodziców.
Polecam Kazik - Yuma. Bye!

Oto moje dzisiejsze zdobycze:

Koszulka :3

                                                         Płyta z utworami miejscowych zespołów :D


Torba *.*

I wszystko razem :p

4 komentarze:

 1. no widzisz, koncert dobry na wszystko! xd
  słucham płyty, a tak w sumie części. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajna koszulka i torba. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. torba najlepsza + kkoszulka <33333
  ahhh :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy