piątek, 17 sierpnia 2012

Nowości na blogu!

Uwaga, uwaga! Możliwe, że już zauważyliście nowy wygląd bloga. Jeśli nie to już możecie zauważyć. Oprócz tego planuje wprowadzić drobną zmianę. Myślałam, żeby raz w tygodniu ( pewnie w weekend) wstawiać zamiast zwykłego posta - opowiadanie. Już tłumaczę i objaśniam na czym miało by to polegać.
Na przykład robię taki post-opowiadanie w niedzielę i był by on w ramach zwyczajnej notki. Opowiadania będę pisać sama. Krótkie. Niektóre pojedyncze, a niektóre na kilka postów (taka seria). Te opowiadania będą o różnej tematyce, więc każdy coś dla siebie ciekawego znajdzie. Być może zmodyfikuje bloga w ten sposób, żeby w każdej chwili można było zobaczyć wszystkie opowiadania, bez konieczności przeszukiwania wcześniejszych postów.W ten sposób chcę trochę urozmaicić mój blog. Myślę, że wystartuje z tym w ten weekend, czyli jutro lub pojutrze. Zrobię specjalnego posta zapowiadającego "otwrcie sezonu". Myślę, że się cieszycie? A jak wam się podoba nowy wygląd?
W tym poście nie będe nic polecać, ani się rozpisywać, ponieważ to taka reklamo-informacja. Na właściwy post tego dnia zapraszam, jak zwykle pod wieczór. Bye!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy