sobota, 15 czerwca 2013

Baal

Hej. Dawno mnie tu nie było. Końcówka roku szkolnego  okazuje się być bardzo pracowita. Na szczęście oceny już wystawione, więc mogę spokojnie sobie odpocząć. Wczoraj w mojej szkole odbył się bal gimnazjalny. Oj działo się sporo! Zabawy miałam co niemiara . Hyh. Teraz już ostatnie dwa tygodnie w ciągu których i tak się nic nie dzieje zbytnio i mamy wakacje. Cudownie, prawda? 
Wakacje czas niezapomnianych wspomnień i cudownych chwil w naszym życiu. Każde są wyjątkowe, ponieważ tak naprawdę jest ich tak niewiele w naszym życiu. Człowiek dorośnie i wakacji już takich nie będzie. Więc trzeba korzystać póki się da. Zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca, spotykać się ze znajomymi, zawierać nowe znajomości i korzystać z różnych, interesujących imprez kulturalnych , np. koncertów. Powinniśmy także przeznaczyć na rozwijanie swoich umiejętności i nabywaniu nowych oraz znaleźć czas na swoje hobby. Przede wszystkim jednak powinniśmy wytchnąć , odsapnąć od porannego wstawania, targania ciężkich plecaków, czytania nudnych lektur, siedzenia w szkolnych ławkach po 8 godzin, uczenia się i wiecznego odrabiania lekcji. Jeju, jak tak piszę o tych wakacjach to już je chcę :D
Pewnie każdy z was też tego pragnie?


4 komentarze:

 1. Ja mam bal w zakonczenie roku, w sumie tez nie moge sie doczekac.
  Mi pozostal tylko jeden sprawdzian, tez czuje nieoficjalne wakacje i nie zamierzam juz się tą cała szkola przejmowac :D

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bal mam za dwa lata dopiero i trochę się go obawiam bo nie nadaję się zupełnie do tańców towarzyskich. Masz racje koniec roku męczący ale po konferencji myślę że będzie luzno. Zapraszam do siebie, obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Komers ah <3 Przeżyłabym jeszcze raz a ty?
  Wakacje najbardziej oczekiwany czas przez nastolatków w Polsce oczywiście oprócz Bożego Narodzenia. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy