poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Życie nauczyło mnie

Hej. Moje  święta polegają na lenistwie . Znaczy w sumie sam lany poniedziałek, gdyż przez weekend byłam u jednych dziadków, u cioci i jeszcze na koniec u drugiego dziadka :D Dziś za to do 15 siedziałam sobie wygodnie w piżamce i oglądałam anime, trochę czytałam i gadałam z rodzicami. Miło. Wstałam o 10, co jak na mnie to aż dziwne i do tego to siedzenie w piżamie - całkiem do mnie niepodobne. No, ale koniec o tych bzdetach. Dziś chciałam odpowiedzieć na tag, który dostałam od bougiedor, za co bardzo dziękuje. Tag jest bardzo według mnie interesujący, ponieważ mam napisać o tym, czego nauczyło mnie życie. Taak. Mam może dopiero to swoje nędzne 16 lat i nie wiele jeszcze o życiu wiem, ale sporo się już nauczyłam, dzięki niemu. Więc:

 • Życie nauczyło mnie ... cierpliwości. Ciekawi jesteście może dlaczego? Otóż nic nie ma się od tak po prostu i natychmiast. Na wszystko trzeba chwilę odczekać , a to już od nas samych zależy ile ta chwila będzie trwała, gdyż jeśli się postaramy możemy coś osiągnąć dużo szybciej niż czekając, aż nam się fartem uda, bez naszego wysiłku.
 • Życie nauczyło mnie ... dystansu do pewnych spraw. Nie możemy do wszystkiego podchodzić zbyt gwałtownie, emocjonalnie i zbyt się tym nakręcać. To nic dobrego nie da. A lekki dystans pozwoli nam dostrzec niektóre szczegóły i będziemy mogli na spokojnie obymyśleć niektóre sprawy.
 • Życie nuczyło mnie ... otwartości wobec innych ludzi, nowych doświadczeń. Jeśli  damy każdemu spotkanemu na swojej drodze człowiekowi  szansę zbliżenia się do nas, to przekonamy się czy ta osoba ma wobec nas szczere zamiary, czy jest zwykłym obłudnikiem. Podobnie jest z nowymi doświadczeniami, warto podejść do wielu wyzwań, podejmować nowe zainteresowania, bo może znajdziemy wreszcie coś w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.
 • Życie nauczyło mnie ... ciekawości otaczjącego mnie świata. Pragnę poznawać nowe rzeczy, dowiadywać się coraz więcej i móc zobaczyć nowe strony życia.
 • Życie nauczyło mnie ... pokory. Nie można próbować na siłę być kimś lepszym od innych. Albo się takim jest, albo nie. Jeśli to drugie trzeba się z tym pogodzić i starać się żyć jak najlepiej. W końcu każdy jest na swój własny sposób wyjątkowy,
 • Życie nauczyło mnie ... współczucia. Dzięki życiu nauczyłam się współczuć innym ludziom i przede wszystkim zwierzerzętom. Przez współczucie zaczęłam pomagać i dostrzegać, że nie tylko ja mam swoje problemy. Innymi słowy mówiąc, zaczęłam dostrzegać potrzeby innych.
 • Życie nauczyło mnie ... dostrzegania zalet we wszystkim. Zaczęłam doceniać dobre wartości w innych oraz doceniam wszystko dobre co pojawia się w moim życiu.
 • Życie nauczyło mnie ... wielu , wielu rzeczy, których nie jestem w stanie teraz wymienić. Myślę, że te 7 wyżej wymienione to te, które doceniam najbardziej chyba.

Jak się podoba tag? Może ktoś chce zostać otagowany ? 

Polecam My Chemical Romance - S/C/A/R/E/C/R/O/W.
Bye!
Szalona ja w poszukiwaniu Narni xd


Dlaczego ja mam czarne włosy? Ehh

Gdzieś za chmurami, za gałęziami była sobie Kasia xd

Jak w Zmierzchu prawie... Porówananie Asi :P

No nic. Miłego dnia życzę :D

19 komentarzy:

 1. Jejku , jakie śliczne zdjęcia ♥ . Bardzo fotogieniczna jesteś * . * Podziwiam ^ ^ zapraszam do mnie : http://vizualny-swiat.blogspot.com/ + zajrzyj na konkurs związany z polecaniem blogów ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak tak to czytam, to doszłam do wniosku, że mimo tych 16 lat życia, to kompletnie nie wiem na czym świat polega :o :c

  OdpowiedzUsuń
 3. Życie nauczyło mnie ... dostrzegania zalet we wszystkim.
  Bardzo mądre !
  Świetne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo Ci ładnie by Ci było w ciemniejszych włosach! Oczywiście tag bardzo ciekawy i miło się czytało!

  OdpowiedzUsuń
 5. jej ! pieknie notka napisana :)

  zapraszam do mnie :) NOWY POST ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Życie nauczyło mnie nowych doświadczeń :)-takk

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba najbardziej pomyslowy tag jaki widzialam :D Bardzo fajnie to wszystko ujęlaś :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam ten tag już :) Podoba mi się strasznie :) A twoje zdjecia są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czlowiek przez cale zycie sie uczy ;)


  Swietne zdjecia ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Haha mnie jeszcze nie nauczyło dystansu, chociaż mam nadzieję że kiedyś nauczy xD ślicznie wychodzisz na zdjęciach a ten kolor do ciebie pasuje i to bardzo!

  justallme-amy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczne zdjęcia i fajny ten tag :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Twoje włosy wyglądają świetnie, więc nie narzekaj że są czarne :)
  na prawdę Ci w nich do twarzy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle, że ja nie mam naprawdę czarnych włosów, a na zdjęciu wyszły na dużo ciemniejsze niż w rzeczywistości i dlatego trochę się zdziwiłam xd

   Usuń
 13. Oczywiście, że możesz przyłączyć się do zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 14. śliczne zdjęcia ;)

  mbmalie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. dystans jest najważniejszy, śliczne zdjęcia :) i obserwuję

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy