czwartek, 28 lutego 2013

200 Postów!

Hej. Taak. Właśnie dziś, teraz piszę dwusetny post na moim blogu. Szybkie podsumowanie : 200 postów , 70 obserwatorów , 370 komentarzy (trochę mało) i aż 913 wyświetleń tylko w tym miesiącu ( to rekord tego bloga xD). Dziękuje wam za komentarze - czytam je uważnie i bardzo się cieszę, że lubicie dzielić się ze mną opinią na temat, na który jest dany post. To bardzo motywuje i jest dla mnie naprawdę wielką radością. Koniec podsumowania.

Wczorajsza nauka chemii (szła topornie) chyba się opłacała. Wydaje mi się, że nie jest tragicznie, wręcz przeciwnie całkiem spoko mi poszło. Na wf-ie skakaliśmy przez kozła. Z początku miałam stracha, ale potem stwierdziłam, że to sprawia niezłą frajdę. Jutro dwie kartkówki , powiedzmy, że jakoś tam od biedy coś umiem. Jutro mam zalatany dzień, więc nie obiecuję, że dodam posta, ale się postaram. Tyle o mnie.
Przejdę do sedna tej notki. Chciałam dziś napisać o takim powiedzeniu, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy to prawda? Moim zdaniem tak. Otóż jeśli z takim psiakiem się naprawdę zżyjemy to nie opuści on nas w nawet najgorszych chwilach. Psy są bardzo wierne wobec osób, które uważają za swych panów,można by rzec przyjaciół. Jeśli będziemy smutni, nasz psi przyjaciel pocieszy nas na swój własny sposób - położy się koło nas, położy nam łepek na kolanach, poliże po rękach czy tryknie nosem. Ponadto zostało potwierdzone naukowo, że głaskanie psa uspokaja. W dodatku nasz pupil będzię się z nami też cieszył. Wyczuje dobry humor i będzie skakał do nas, bawił się z nami. W porównaniu do ludzi - przyjaciół , pies nas nigdy nie zawiedzie. Nie wyda naszego sekretu, nie okaże się fałszywy, nie opuści nas w najgorszych momentach naszego życia. Zawsze przy nas będzie. Wiele psów pełni wiele ważnych funkcji: psy, które są przewodnikami niewidomych, psy pracujące w policji oraz zwykli towarzysze ludzi. Czy można sobie wyobrazić świat bez tych uroczych i wiernych istot? Chyba nie. Przynajmniej ja bym nie potrafiła. Jest jeszcze jedno zwierzę, które może być w równym stopniu jak pies przyjacielem człowieka -koń. Wiem. Niektórzy z was pewnie się dziwią? Co ? Przecież koń to nie pies... Fakt koń psu nie równy, ale pies koniu też nie. Dwa całkiem inne stworzenia, ale mimo wszystko oba w takim samym stopniu mogą stać się najlepszym przyjacielem człowieka. Najlepszym przykładem przyjaźni między koniem a człowiekiem, to zażyłość pomiędzy jeźdźcem a wierzchowcem. Nic tak nie łączy tych zwierząt z człowiekiem, jak wspólne treningi, przejażdżki, opieka oraz różnego rodzaju zabawy. Jeździec bardzo przywiązuje się do konia i na odwrót. Konie to bardzo przyjazne zwierzęta. Kocham je, chociaż przyznam, że ostatnio nie mam zbyt wielkiego z nimi doczynienia. Ale zakochałam się w nich , kiedy mając jakieś 4-5 lat po raz pierwszy obejrzałam bajkę "Mustang z dzikiej doliny". Potem przy każdej możliwej okazji chciałam obcować z końmi. Niewiele było tych okazji, ale w końcu zaczęłam jeździć i po prostu od tej chwili konie zawsze będą zajmowały ważne miejsce w moim życiu. Poza tym wracjąc do tematu, konie bardzo dobrze wpływają na osoby niepełnosprawne, dlatego też prowadzi się hipoterapię. Jest to coś wspaniałego. Tak, więc przyznajcie, że koń może być nie gorszym przyjacielem niż pies... Dlaczego jednak nie wymieniłam kota? Hmm... Powiem krótko. Koty chodzą własnymi drogami i mogą przywiązać się do człowieka, jednak nie tak bardzo jak pies, czy koń.
Polecam My Chemical Romance - Mama! Bye!
11 komentarzy:

 1. gratuluję Ci statystyk ! wiem jak bardzo są one motywujące :)
  przedostatnie zdjęcie jest świetne <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje 200 postow i statystyk ;)
  Kochane zwierzaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. mi tez chemia poszla dosyc dobrze :D i takze uwazam ze pies jest jednym z najlepszych przyjacieli.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję 200 postów :D My dopiero zaczynamy zobacz :) Jeśli Ci się spodoba to obserwuj :) My już obserwujemy :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Życzę wytrwałości i niekończącej się weny :D Masz dużo komentarz, obserwatorów i wejść możesz być dumna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluje :D

  http://wegetwicked.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój pies tylko czeka, kiedy wrócę. Gratuluje tylu wejść i postów. Teraz powinno być coraz więcej

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy