czwartek, 20 czerwca 2013

Hot, very hot...

Hej. Ale upały. Ja jednak korzystam ze słonecznych ile się tylko da. W poniedziałek z Gabrysią nad rzeką, we wtorek z dzieczynami spędziłam miło czas na spacerze, wczoraj byłam w mieście, dziś miałam rajd ze szkolengo Caritasu połączony z grillem po czym udałam się na miasto ze znajomymi. Żyć nie umierać xD
 Tak, więc dziś napiszę co nieco o tym rajdzie i ogólnie o wakayjnym grillowaniu. Sam rajd, znaczy jazda trwała dość krótko, ale za to było kilka zabawnych sytuacji, np. nie wiedzieliśmy, gdzie jechać . No, ale szczegół. Sam grill odbył się na prywatnej działce. Ja wraz z Asią, Olą i Kamilem rozłożyliśmy sobie wygodnie kocyk, a może dywan (?) w cieniu drzewa i rozpoczęliśmy od picia xD Poźniej , pani chciała , żebym porobiła zdjęcia, jako , że miałam aparat ... I po co ja się odzywałam?  No, ale grzecznie je zrobiłam. Później zaczęło się grillowanie. Niektóre kiełbaski się przypaliły, inne były gigantycznych rozmiarów , ale wszyscy jedli, oprócz mnie oczywiście. Latała sałata, buty, butelki i był lekki harmider. Ogólnie było fajnie.
Dobra, co ja będę wam przynudzać o moim rajdzie. Grillowanie to odwieczny element wakacyjnych przygód. Można grillować w kręgu rodziny, robić garden party z przyjaciółmi, czy zrobić ognisko na jakimś wyjeździe.  Grill, czy ognisko, to nie tylko jedzenie, ale także wspaniała forma spędzanie czasu i budowaniu więzi międzyludzkich. Wystarczy grill, muzyka, jakieś karty  na przykład i mamy świetną zabawę. Ja osobiście uwielbiam grillować, chociaż nie jadam mięsa, a na przykład grillowany chleb, czy banana z grilla. Podobno dobry z grilla jest także bakłażan :D Są tu jeszcze jacyś fani wakacyjnego grillowania? 
Polecam  Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing. Bye!3 komentarze:

  1. ja takze uwielbiam grilla <3 jestes wegetarianka?

    OdpowiedzUsuń
  2. Noo i prawidłowo, trzeba korzystać z ciepłych dni ile się tylko dam!!;>

    OdpowiedzUsuń
  3. Upały już czasami trudno wytrzymać, ale lepiej tak niż żeby padało;p

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy