wtorek, 4 września 2012

Back school!

Hi! No i stało się. Musieliśmy powrócić do szkół. Niektórzy do starych, inni do nowych. Ja na szczęście, bądź też nie , wróciłam do starej. Jestem teraz najstarszym rocznikiem w szkole! Yeah! Nie mam się w sumie czym cieszyć, bo czekają mnie egzaminy :( No, ale jakiś plus musi być w tym ostatnim roku gimnazjum. Wczoraj nie napisałam postu, gdyż jakoś nie miałam weny i czasu. Sorry. Ale teraz tak może być, że codziennie nie będę pisać, szczególnie po tym jak zobaczyłam swój plan. Najbardziej przeraża mnie czwartek (od 8.00 do 17.05 O.O). Oh. Ale trzeba jakoś przeżyć. Byle do kwietnia, potem to już z górki. A w ogóle to ostatni dzień wakacji, czyli niedziela, była udana. Zresztą wczoraj też nie było źle. Ale mam dzisiaj jakąś dziwną tą notkę. Wiecie co skończę ten bezsensowny bełgot i przejdę do rzeczy.

Dziś coś o muzyce. Czy każdy z was uwielbia muzykę? Nie pytam się o konkretny gatunek , każdy lubi taki jaki mu się podoba. Chodzi mi ogólnie o samą czynność słuchania muzyki. Mnie na przykład muzyka motywuje do działania i zarazem uspokaja. Lubię słuchać , kiedy idę do sql, gdy  sprzątam, cokolwiek robię, ale także kiedy nie mogę zasnąć, bo mojej głowie wciąż dokuczają jakieś natrętne myśli.  Stwierdzam, że muzyka jest czymś co jednoczy ludzi, daje zastrzyk pozytywnych myśli oraz uspokaja i wycisza. Jeśli się ze mną zgadzacie, to się bardzo cieszę, że w waszym życiu muzyka zajmuje podobną pozycję jak i w moim. Łączy nas, chociaż się nie znamy.
Ok. Będę kończyć. Polecam Foo Fighters - All My Life. Bye!


Z niedzieli . Bąbelki *.*

3 komentarze:

 1. ja muzyki słucham bardzo rzadko :) muszę mieć ochote :D

  OdpowiedzUsuń
 2. widziałam takie słuchawki, śliczne są ♥
  dadaję się do obserwatorów, liczę na rewanż :*

  OdpowiedzUsuń
 3. ale słuchawy! :) ja bez swoich nie mogę żyć, muzyka towarzyszy mi na okrągło... zazwyczaj miksuję wszystko, co się da, choć najwięcej słucham rapu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz! <3
Zawsze się odwdzięczam :3

Obserwatorzy